Пам'ятник із кварциту

 
У цій рубриці Ви можете придбати пам’ятник із кварциту.
Кварцит - натуральний камінь, який широко використовується у всьому світі. Малиновий кварцит займає особливе місце серед всіх виробних каменів. Це природний камінь з високим вмістом кварцу (88-95%), він вельми міцний. Здатний витримувати температури до 1800°С.
Перевагами саме кварциту для виготовлення пам’ятників наступні: 
- міцність;
- зносостійкість;
- естетичний зовнішній вигляд;
- довговічність.
Вартість і тривалість виготовлення пам'ятника з кварциту визначаються його формою і розміром. Наочно ознайомитися з нашими роботами можна в нашому каталозі.
М'який малиновий колір і тепло каменю підкреслити біль втрати близької людини. Надзвичайна міцність і твердість каменю дозволяє говорити практично про вічне використання пам'яток з кварциту.
 
 
 
Замовити пам'ятники з монтажем у  Волинській, Тернопільській, Івано-Франківській та Львівській област пропонує ПП "Котула". На всю продукцію надаємо 5 років гарантії. У разі виникнення питань, рекомендуємо звертатись за телефоном, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці продукції, умов оплати та доставки. 
 

Пошук по сайту

Шукати

Питання і відповіді

Чи варто замовляти пам’ятник із граніт-полімеру?

17 лютого 2021 в 16:15 відповідей: 1

Якщо перед Вам стоїть питання чи варто замовляти пам’ятник з граніт-полімеру, ми одназночно говоримо так. Граніт-полімер - штучний камінь, який утворю…

 
 

Де можна купити надгробний пам’ятник з граніт-полімеру?

19 червня 2019 в 14:11 відповідей: 1

Купити надгробний пам'ятник з граніт-полімеру можна у нас! ПП "Котула" пропонує надзвичайно великий асортимент якісних пам'ятників з різноманітних матер…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги